קורס קיץ

.עוד שנה מגיעה לסיומה וחופשת הקיץ בפתח

אני יודע שבחודשי הקיץ קשה להתחייב לשיעור פעם בשבוע, לכן בניתי קורסים מרוכזים לקיץ.

,כל קורס יתקיים במשך חמישה ימים רצופים בהם נקיים שיעור של שעה וחצי בכל יום כך נוכל להתמקד בנושא ספציפי באופן מרוכז וננצל את הקיץ ללמידה אפקטיבית.

כמובן שיתאפשר לאלה מכם שירצו להמשיך במתכונת של פעם בשבוע להמשיך כך גם בחודשי הקיץ.

הקורסים שבניתי במיוחד עבורכם יותאמו אישית לתלמיד ולרמתו או בהתאם לצרכיו (הכנה לאודישן, הכנה למבחני כניסה למגמת מוזיקה, וכו').

לנרשמים עד סוף יוני תינתן הנחה של 15%, מהרו להרשם!!!

 

לפרטים ולכל שאלה אני כאן. 0547238842

קיץ נעים!

גלעד

    

 קורס תיאוריה מוזיקלית למתחילים

בסוף הקורס נצא עם כלים תיאורתיים ומעשיים על הגיטרה ונבין את התיאוריה המוזיקלית הבסיסית.

בקורס נלמד את שמות התווים, מיקומם בחמשה, קריאת תווים במפתח סול ומפתח פה, קצב בסיסי, בנייה וזיהוי של מרווחים, ועוד בהתאם לקצב התקדמות התלמיד.

קורס תאוריה מוזיקלית למתקדמים

המשך לקורס תיאוריה למתחילים.

בקורס ההמשך נתמקד בבניית אקורדים, סולמות מז'ור ומינור, מודוסים, קצב למתקדמים ועוד בהתאם לקצב התקדמות התלמיד.

קורס כתיבת והלחנת שירים

בקורס זה נלמד את הבסיס לכתיבה והלחנת שירים בסגנון פופ\רוק של ימינו. נעשה סקירה היסטורית על התפתחות הלחנת השירים ב50 השנים האחרונות ונקבל כלים לכתוב שירים ולבטא את עצמנו. מתאים לנגני גיטרה ופסנתר.

קורס נגינה בקבוצה

אתם מנגנים גיטרה ויש לכם חבר פסנתרן? תמיד חסר לכם סולו סקסופון באמצע השיר שלכם? בואו לנגן ביחד! בקורס הזה נלמד למצוא את האיזון בנגינה בהרכב, נלמד להקשיב אחד לשני ולנגן ביחד. בנוסף ניגע ביסודות בעיבוד ונלמד איך למצוא תפקידים שישתלבו ביחד לכדי שיר שלם. הרישום לקורס כרוך בשני נרשמים ומעלה.

הקלטת שיר מקורי באולפן הביתי

יש לכם שיר שכתבתם והייתם רוצים להקליט אותו? יש לכם קטע נגינה וחייבים, לשמוע אותו עם ליווי להקה? בקורס זה נצא עם הקלטה של שיר מקורי או קאבר, נלמד עיבוד מוזיקלי בסיסי וטכניקות הקלטה, ובסופו נצא עם סקיצה מקצועית לשיר שלנו.

קורס בבניה אישית

מנסים להתקבל למגמת מוזיקה? חייבים להתכונן לאודישן? בקורס זה אני מציע  שבוע מרוכז שבו נתכונן לכל מטרה שנשים לעצמנו בצורה המיטבית

© 2018 Gilad Groman כל הזכויות שמורות לגלעד גרומן